Nasza historia zaczyna się w skromnych warunkach – biuro znajdowało się w naszym domu, a pierwsze dywaniki produkowaliśmy w starym warsztacie stolarskim, który należał do mojego dziadka. W początkowych latach naszej działalności, nasz magazynem był niewielki pomieszczenie w piwnicy, gdzie składowaliśmy nasze produkty gotowe do wysyłki do klientów.

Mimo tak skromnych początków, z czasem nasza firma zaczęła się rozwijać i zwiększać asortyment dostępnych produktów.

Rozszerzyliśmy ofertę o dywaniki dla innych branż, takich jak rolnictwo, maszyny budowlane, łodzie, samoloty, helikoptery oraz dla klientów indywidualnych zainteresowanych dywanikami do domu, ogrodu, biura czy dla zwierząt.

Dzisiaj jesteśmy jednym z liderów rynku pod względem wielkości asortymentu dedykowanych dywaników dla pojazdów silnikowych w sprzedaży detalicznej, a nasza oferta obejmuje wiele marek i produktów. Nasz magazyn został zmodernizowany i rozszerzony, a biuro znajduje się w oddzielnym budynku, co pozwala na swobodną pracę i rozwój naszej firmy w której pracuje obecnie kilkadziesiąt osób.

Pomimo, że dziś funkcjonujemy na dużo większą skalę, wciąż pamiętamy o naszych skromnych początkach i staramy się dbać o każdego klienta tak samo jak na samym początku naszej działalności.

W ciągu 15 lat działalności firma przeszła długą drogę, zaczynając od jednoosobowej działalności aż do rozwoju grupy kilku podmiotów. Firma Max-Dywanik wyróżnia się bogatym doświadczeniem i szeroką ofertą produktów, w tym dywaników gumowych, welurowych, eva, tpe, skórzanych, alcantara, czy luksusowych dywaników z carbonu i owczej wełny.

Z sukcesem dostarczamy swoje produkty na cały rynek europejski, współpracując z koncernami, salonami, dealerami i właścicielami sklepów internetowych. W celu rozwoju marek i wspierania swoich klientów, stworzyliśmy własne biuro projektowe, studio fotograficzne oraz dział rozwijania marek, który wprowadza nowych sprzedawców do ecommerce i rozwija portale informatyczne dla własnych celów i komercyjnie.

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi i innowacyjności, Max-Dywanik z powodzeniem utrzymuje swoją pozycję jako lider na rynku, oferując bogatą ofertę produktów i usług, zadowalając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się spodobać