Krew ratująca życie i wsparcie od serca.

Ponownie wspieramy akcje charytatywną poboru krwi MOTOSERCE. Jesteśmy dumni, że dzięki wsparciu ludzi dobrej woli poprzez oddawanie tak drogocennego daru jakim jest krew, ratujemy życie innych!

MOTOSERCE jest to charytatywna akcja organizowana przez miejscowy klub motocyklowy ISKRA Poland Nowe Skalmierzyce. Klub ISKRA we współpracy z Gminą i Miastem Nowe Skalmierzyce są głównymi organizatorami festynu rodzinnego, gdzie celem jest zbiórka cennego i niezastąpionego daru serca jakim jest krew ratująca życie. Wszystkie zgromadzone ilości krwi zostaną przekazane dla małych wojowników, którzy dzielnie każdego dnia toczą walkę o kolejny dzień życia.

Impreza odbędzie się w Nowych Skalmierzycach 11 czerwca przy ul. Mostowej 3.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w zorganizowanych atrakcjach, ale przede wszystkim zachęcamy do podarowania swojej krwi potrzebującym.

Głównym założeniem jest zbiórka jak największej ilości bezcennego podarunku dla życia ludzkiego jakim jest krew, pobór będzie możliwy dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem oraz Stacją Krwiodawstwa z Kalisza, które zadbają o profesjonalny przebieg i bezpieczeństwo poboru od krwiodawców.

Chcielibyśmy pobić poprzednie edycje zbiórki dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do podzielenia się tzw kroplą życia z dziećmi, które jej potrzebują. W ramach podziękowań nasi organizatorzy postarali się o moc nagród od sponsorów. Zostaną one rozlosowane wśród osób, które przystąpiły do zbiórki krwi.

Max-Dywanik w ramach podziękowania za zaangażowanie również przekazuje swoje produkty jako nagrody, dla krwiodawców. Na ten cel przekazaliśmy :

Motoserce 2022 wsparcie Max-Dywanik

Limitowana seria kuferków samochodowych z logo motoserce

Z okazji akcji charytatywnej w Max-Dywanik wyprodukowaliśmy serię limitowanych kuferków samochodowych z logo Motoserce.

Torby nigdy nie będą w sprzedaży, jedynie oddając krew będziesz mieć możliwość otrzymania torby w trakcie eventu.

Poszukujesz producenta dywaników samochodowych? Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona naszych partnerów. Zaopatrujemy salony samochodowe, myjnie detailingowe, autokomisy, sklepy motoryzacyjne, oraz sieci handlowe. Jeśli poszukujesz producenta, który wykona produkt pod Twoją własną marką, jest również taka możliwość.

Napisz do nas:

hurt@max-dywanik.pl

Max-Dywanik to czołowy europejski producent dywaników samochodowych.

Dziękuję za uwagę! Jeśli dotarłeś do tego momentu, to w formie podziękowania chciałbym wręczyć Ci 10% rabatu który możesz wykorzystać na wszystkie produkty znajdujące się na sklepie www.edywanik.pl, w tym wspomniane dywaniki samochodowe serii Prime Liner od firmy Max-Dywanik 🙂 Wystarczy, że w koszyku zamówienia wpiszesz kod: HejMateusz

Pozdrowienia!

MateuszWojciechowski.pl - blog
0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się spodobać