O mnie

Witaj! Nazywam się Mateusz Wojciechowski i jestem związany z projektami internetowymi oraz sprzedażą online już od 2007 roku. Moja przygoda z e-commerce zaczęła się od momentu, kiedy mój tata założył firmę Max-Dywanik, specjalizującą się w sprzedaży internetowej akcesoriów motoryzacyjnych, w tym dedykowanych dywaników samochodowych. Od tamtej pory moja praca związana jest z rozwijaniem naszej firmy oraz poszerzaniem naszej oferty.

Dziś Max-Dywanik to firma, która ma jedną z największych ofert dedykowanych dywaników podłogowych w sprzedaży detalicznej i obsługuje klientów w całej Europie. Nasza oferta składa się z kilkunastu grup produktowych, pod wieloma markami, w różnych segmentach rynku, takich jak motoryzacja, rolnictwo, maszyny budowlane, wyposażenie domu, biura, ogród, akcesoria dla zwierząt.

Nasza firma podzielona jest na kilka działów, w tym produkcyjny, magazynowy, zaopatrzenia oraz handlowy. Zarządzamy listingiem online kilku milionów ofert na wielu portalach marketplace. W naszej firmie mamy własne studio fotograficzne oraz dział zajmujący się projektowaniem witryn internetowych do własnych celów oraz komercyjnie.

Nasze popularne marki to Max-Dywanik, newStyling, MaxGroup.pl, Prime Liner, Lucky Liner oraz edywanik.pl. Jesteśmy dumni z naszych produktów i stale pracujemy nad ich doskonaleniem. Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy dbają o każdy szczegół, aby oferować naszym klientom najlepsze produkty i usługi.

Dzięki naszemu doświadczeniu w e-commerce i pasji do projektowania witryn internetowych, oferujemy również usługi projektowania stron internetowych dla naszych klientów komercyjnych. Wszystkie projekty realizujemy zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami, aby nasze witryny były w pełni responsywne, funkcjonalne i estetyczne.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają to, co robią i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Tobą naszą historią i zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Z ecommerce spędziłem połowę swojego dotychczasowego życia. Mój tata założył firmę, kiedy jeszcze byłem nastolatkiem. U jego boku uczyłem się podstawowych pojęć przedsiębiorczości, czym jest handel w Internecie, jaką wartość ma marka, jak przebiega zarządzanie procesami, kadrą pracowniczą, analizą zysków i strat.

Dziś zarządzamy kilkudziesięcio osobowym zespołem, kilkoma sklepami internetowymi, oraz milionami ofert znajdującymi się na wielu portalach internetowych.

Nasz rozwój zawdzięczam największemu portalowi b2c w Polsce. Mowa tutaj o allegro, na którym rozpoczęliśmy sprzedaż niespełna 15 lat temu.

Pamiętam wszystkie kluczowe zmiany wprowadzone od 2005 roku.

Zafascynowany sukcesem ówczesnych przedsiębiorców wiedziałem, że swoją przyszłość oprę na budowaniu firm w internecie.

Z wykształcenia jestem informatykiem, specjalizującym się w Zintegrowanych Systemach Informatycznych. Ukończyłem studia na tym kierunku w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

fotopocztowka_allegro_2009r_halamtp

Kilka słów o moich inwestycjach – czym aktualnie się zajmuję.

Obecnie moją główną dziedziną inwestycji jest projektowanie i wdrażanie procesów ecommerce z zewnętrznymi aplikacjami oraz minimalizowanie kosztów w firmach poprzez automatyzację procesów IT. Ponadto zajmuję się sprzedażą multichanel ecommerce na różnych platformach, w tym na marketplace jak np. Allegro oraz własnych platformach ecommerce.

Wraz z moim zespołem prowadzę własny zakład produkcyjny od 16 lat, gdzie realizujemy zlecenia dla branży handlowej. Aktualnie rozwijamy dział produkcyjny, wprowadzając na rynek nowe marki własne oraz produkcję dla partnerów w branży automotive, rolnictwo, maszyny budowlane, wyposażenie domu, ogrodu i biura, a także akcesoria dla zwierząt. Wiele z produktów produkujemy samodzielnie.

Nasze marki:

Max-Dywanik

newStyling

MaxGroup.pl

PRIME LINER

LUCKY LINER

MULTIPROTECTOR

SMART POCKET

PROVINCE – LUXURY SOUL

DYWANIKI EVA ETERNITY DEEP LINE

 

Salon Urody Akademia Piękna

Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych oraz prowadzimy studio fotograficzne z działem prawnym.

Jeśli szukasz wsparcia i konsultingu w ekspansji Twojej marki do ecommerce, zachęcam do współpracy. Razem stworzymy strategię i wdrożymy Twoje produkty do sprzedaży na popularnych portalach marketplace, takich jak np. Allegro. Oferujemy wsparcie i consulting, który pozwoli na ekspresową ekspansję Twojej marki do ecommerce. Posiadamy ponad 100 tys produktów własnych w wielu branżach: dywaniki podłogowe, dywaniki do bagażnika, akcesoria motoryzacyjnej, akcesoria home / garden / business / pets.

Nasze wybrane projekty:

www.max-dywanik.pl

www.edywanik.pl

www.newstyling.pl

www.maxgroup.pl

www.rigumpolska.pl

www.biskupiceoloboczne.pl

www.martynaimateusz.pl

www.salonakademiapiekna.com

Projekty w trakcie realizacji:

www.eva-dywaniki.pl

www.evafloormats.com

Marketplace:

Kilka milionów ofert online na Allegro.pl / Empik / Erli / Amazon / Ebay oraz własnych platformach ecoomerce.

Polski przedsiębiorca i Inwestor | Wspieram i reprezentuje polskie marki w sprzedaży ecommerce | eGazela Biznesu 2017-2020 | CEO newStyling | Partner MaxGroup.pl | #PodróżujemyRazem | Member Fundacja Firmy Rodzinne | Member grupy najlepszych sprzedawców allegro w rankingu z 2019 roku.