Opel zaprezentował nową, już szóstą generację Astry. Historia sukcesu bestsellera Opla rozpoczęła się 30 lat temu od potomka legendarnego Kadetta. Wraz z zupełnie nową Astrą niemiecki producent otwiera teraz kolejny rozdział: po raz pierwszy model klasy kompaktowej jest dostępny z napędem elektrycznym.

Nowy Opel Astra jest także wyrazem uznania dla designu marki. Opel będzie oferował nową Astrę w dwóch poziomach wydajności jako hybrydę typu plug-in. Ponadto dostępne są wersje z wysokowydajnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi w połączeniu z sześcio- i ośmiobiegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów o zoptymalizowanym współczynniku tarcia.

Nowy Opel Astra zostanie wprowadzony na rynek w tym roku jako sportowy pięciodrzwiowy samochód o nisko zawieszonym wyglądzie, a jednocześnie oferujący więcej przestrzeni niż jego poprzednik. Przy długości 4 374 milimetrów i szerokości 1 860 mm trafia w punkt kulminacyjny sektora kompaktowego.

Typowy dla Opla jest również wyjątkowy komfort siedzenia w nowym modelu klasy kompaktowej. Po SUV-ach Mokka, Crossland i Grandland, nowa Astra jest pierwszym hatchbackiem Opla, który interpretuje śmiałą i czystą filozofię stylistyczną marki.

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się spodobać