Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem! Wraz z naszym partnerem marką Garcarek, mieliśmy ogromną przyjemność zaprojektować i wyprodukować spersonalizowany zestaw dywaników dla jednego z najwybitniejszych polskich żużlowców i wielokrotnego mistrza świata – Bartosza Zmarzlika!

Jako lokalna firma związana z powiatem, w którym żużel odgrywa ogromną rolę, jesteśmy bardzo dumni, że możemy realizować projekty dla naszych sportowców, którzy podczas sezonu spędzają dużo czasu w drodze. Nasze spersonalizowane produkty stanowią idealne uzupełnienie samochodu, zapewniając mu nie tylko wygodę, ale również styl i ochronę wnętrza pojazdu.

Samochód – drugi dom dla sportowców

Samochód odgrywa kluczową rolę dla żużlowców, którzy podczas sezonu spędzają dużo czasu w podróży między wyścigami. Często jest to ich drugi dom, a samochód musi być nie tylko wygodny i bezpieczny, ale także idealnie dopasowany do ich potrzeb i stylu życia. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy pomóc naszym żużlowcom w poprawie warunków podróży, dostarczając im spersonalizowane dywaniki, które nie tylko zwiększają ich komfort, ale także pozwalają wyróżnić się na drodze.

Jak wyglądało projektowanie dywaników?

Proces projektowania dywaników dla Bartosza był dla nas wyjątkowy i pełen wyzwań. Wspólnie z naszym partnerem zaprojektowaliśmy nowe dywaniki zarówno do części użytkowej w środkowej kabinie pojazdu, jak i zestaw dla kierowcy i pasażera w przedniej części samochodu. Wszystkie dywaniki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów wykładziny klasy salonowej Max-Dywanik, aby zapewnić trwałość i łatwość w czyszczeniu przez cały sezon użytkowania. Na dywanikach został naniesiony haft z numerem startowym 95, co sprawia, że są one jeszcze bardziej unikalne i charakterystyczne.

Podczas projektowania dywaników, wykorzystaliśmy technologię skanera 3D – który umożliwił pomiar wszystkich zakamarków płyty podłogowej pojazdu.

Podsumowanie

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być częścią jego sukcesów i pozwolić mu podróżować z jeszcze większym komfortem. Wierzymy, że nasze dywaniki pomogą mu zachować spokój i skoncentrowanie, co jest niezwykle ważne podczas wyścigów i podróży. Dziękujemy Bartoszowi Zmarzlikowi za zaufanie i jesteśmy z niego bardzo dumni! #PodróżujemyRazem @zmarzlik95 🙌

Wszystkie nowości Max-Dywanik znajdą Państwo na stronie sklepu edywanik.pl

Max-Dywanik na Allegro.pl

Dla poszukiwaczy ofert allegro mamy te produkty na naszych kontach allegro :

O produkty możecie Państwo również pytać telefoniczne pod nr infolinii 62 580 40 56, konsultanci czekają na Państwa kontakt od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-18

Nie znalazłeś modelu swojego pojazdu, skontaktuj się z nami , chętnie wykonamy dla Ciebie specjalną formę idealnie dopasowanych dywaników samochodowych.

Telefon: +48 62 762 47 36

Email: biuro@max-dywanik.pl

Dywaniki samochodowe można zakupić bezpośrednio w siedzibie naszej firmy:

Ul. Ostrowska 38c

63-460 Biskupice Ołoboczne

MateuszWojciechowski.pl - blog
0 Shares:
Może ci się spodobać