Słuchajcie uważnie, moi drodzy. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że stworzyliśmy spersonalizowane dywaniki dla jednego z najlepszych sportowców w Polsce – Jarosława Hampela, dwukrotnego wicemistrza świata i sześciokrotnego drużynowego mistrza świata w żużlu 🥇❤️. Nasze zespoły nie tylko stworzyły dla niego cały zestaw dywaników, ale także wypukły na nich spersonalizowane hafty z inicjałami i logo mistrza, by nadać im jeszcze bardziej unikalny charakter.

Jesteśmy zdania, że nasz projekt będzie perfekcyjnym dodatkiem dla każdego fana sportu, który chce podkreślić swój entuzjazm i oddanie swojemu ulubionemu zawodowi. Nowe dywaniki Max-Dywanik zapewniają 100% pokrycia przestrzeni użytkowej samochodu, dzięki czemu będą idealne do codziennego użytku i długich podróży samochodem. Nasza wytrzymała wykładzina gwarantuje, że dywaniki będą wyglądać świetnie i służyć przez długi czas.

Jarku, cieszymy się, że możemy Cię przyjąć w rodzinie Max-Dywanik ❤️ #PodróżujemyRazem. PS. Wkrótce pokażemy zdjęcia realizacji z dodatkowymi haftami 🥰. Chcielibyśmy również podziękować Panu Michałowi, menadżerowi Pana Jarosława, za odwiedziny w siedzibie naszej firmy. 😊

Wszystkie nowości Max-Dywanik znajdą Państwo na stronie sklepu edywanik.pl

Max-Dywanik na Allegro.pl

Dla poszukiwaczy ofert allegro mamy te produkty na naszych kontach allegro :

O produkty możecie Państwo również pytać telefoniczne pod nr infolinii 62 580 40 56, konsultanci czekają na Państwa kontakt od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-18

Nie znalazłeś modelu swojego pojazdu, skontaktuj się z nami , chętnie wykonamy dla Ciebie specjalną formę idealnie dopasowanych dywaników samochodowych.

Telefon: +48 62 762 47 36

Email: biuro@max-dywanik.pl

Dywaniki samochodowe można zakupić bezpośrednio w siedzibie naszej firmy:

Ul. Ostrowska 38c

63-460 Biskupice Ołoboczne

0 Shares:
Może ci się spodobać